Strona główna Finanse PIS zlikwiduje 500+ w Polsce!

PIS zlikwiduje 500+ w Polsce!

12

Prędzej lub później PIS lub inna partia będzie musiała zlikwidować 500+ dla najbogatszych.

Nie będzie w tym nic dziwnego, bo w UK dobrze zarabiający ludzie nie otrzymują żadnych benefitów na dzieci!

PIS, aby utrzymać się przy władzy prędzej lub później zlikwiduje część programu 500 plus!

Obecnie w Polsce rośnie coraz większa świadomość Polaków, na temat tego, jak dużo  pieniędzy z wypłaty jest zabierane w podatkach i innych daninach.

Prędzej czy później Polskie społeczeństwo zacznie rozumieć, że metodą do bogactwa Polaków jest niezabieranie Polakom 70% z ich wypłaty w najróżniejszych podatkach i daninach.

Pierwszym punktem będzie zlikwidowanie 500+ – tym sposobem będzie można obniżyć podatek dochodowy! – po tym ruchu ludzie zaczną zarabiać dużo więcej!

Drugim punktem będzie obniżenie składek na polakożerczy ZUS lub wprowadzenie kwoty wolnej od ZUS – coś na wzór tego, co jest w UK.

Jeżeli PISOWCY nie zaczną dawać oddychać Polakom to w następnych wyborach podczas kampanii reforma ZUSU oraz podatkowa może zniszczyć przewagę socjalistycznego ugrupowania PIS.

Dzięki reformie ZUSOWO – PODATKOWEJ Polacy naprawdę będą mogli wracać do Polski. Prawda jest jedna, że tego nie chcą ani Pisowcy, ani Platformerzy, bo to oznacza, że do Polski przyjadą ludzie, którzy domagają się normalności.

Bez Ciebie nic się nie stanie – jeżeli chcesz, aby więcej ludzi dowiedziało się o tej informacji, to udostępnij ten artykuł na facebooku!

Dołącz do DOBRYRUCH na facebooku i BĄDŹ NA BIEŻĄCO!