Wreszcie coraz więcej ludzi w Polsce informuje Polskie społeczeństwo o patologicznym prawie, które już od 2019 roku postawi tysiące Polaków przed wyborem, chleb, woda, czy podatki lub emigracja albo niewolnicza praca za 2,000 zł na rękę w Polsce – to nie żarty.

Z roku na rok sytuacja ma się znacznie pogarszać, dochodząc za kilka lat do skrajnie patologicznej sytuacji, z której już nie będzie wyjścia.

O co chodzi?

Za 4 lata, jeżeli zarobisz 2 tysiące, to aparaty państwa polskiego zabiorą Ci aż 90.0% Twoich pieniędzy, czyli zostawią Ci tylko na chleb 181 zł na miesiąc.

Co więcej, według obecnego prawa od 2019 roku, jeżeli zarobisz 2 tys. zł, ze swojego samozatrudnienia, to może zostać Ci tylko 670 zł na chleb i wodę.

Właśnie tak według istniejącego prawa, algorytmu i obecnej koniunktury będzie wynosiła płatność ZUS dla samozatrudnionych w Polsce.

Od 2019 roku, składka na ZUS może wynosić 1320 zł a za 4 lata 1,818 zł, a nawet 2 tysiące zł.

To bagatela 500 EURO miesięcznie ryczałtowego ZUSU, kto to wytrzyma?

Dlaczego w Polsce tak się dzieje?No cóż, taki jest algorytm. Np. jeżeli prezesi i dyrektorzy w Polsce oraz wysokiego szczebla pracownicy, oraz pracownicy spółek skarbu państwa i setki tysięcy urzędników dostają reszta artykułu pod tym likiem