Wreszcie coraz więcej ludzi w Polsce informuje Polskie społeczeństwo o patologicznym prawie, które już od 2019 roku postawi tysiące Polaków przed wyborem, chleb, woda, czy podatki lub emigracja albo niewolnicza praca za 2,000 zł na rękę w Polsce – to nie żarty.

Z roku na rok sytuacja ma się znacznie pogarszać, dochodząc za kilka lat do skrajnie patologicznej sytuacji, z której już nie będzie wyjścia.

O co chodzi?

Za 4 lata, jeżeli zarobisz 2 tysiące, to aparaty państwa polskiego zabiorą Ci aż 90.0% Twoich pieniędzy, czyli zostawią Ci tylko na chleb 181 zł na miesiąc.

Co więcej, według obecnego prawa od 2019 roku, jeżeli zarobisz 2 tys. zł, ze swojego samozatrudnienia, to może zostać Ci tylko 670 zł na chleb i wodę.

Właśnie tak według istniejącego prawa, algorytmu i obecnej koniunktury będzie wynosiła płatność ZUS dla samozatrudnionych w Polsce.

Od 2019 roku, składka na ZUS może wynosić 1320 zł a za 4 lata 1,818 zł, a nawet 2 tysiące zł.

To bagatela 500 EURO miesięcznie ryczałtowego ZUSU, kto to wytrzyma?

Dlaczego w Polsce tak się dzieje?No cóż, taki jest algorytm. Np. jeżeli prezesi i dyrektorzy w Polsce oraz wysokiego szczebla pracownicy, oraz pracownicy spółek skarbu państwa i setki tysięcy urzędników dostają podwyżki z Twoich podatków, równocześnie podnoszą średnią płacę w Polsce.
 
Mimo że Ty nie zarabiasz więcej, ale oni podwyższają średnią płacę w Polsce, polskie urzędy uważają, że masz płacić więcej danin, co ma się nijak do Twojego procentowego udziału z Twojego dochodu.
 
To bardzo zła informacja dla Polaków w Polsce, oznacza bankructwa tysięcy Polaków i dalszy exodus Polaków z Polski.
 
Dlaczego w Polsce tak mało się o tym mówi? Tylko możemy podejrzewać. Niestety realia w Polsce są, jakie są i prawdopodobnie, pod tym kontem, będzie jeszcze gorzej.
 
Jednocześnie przypominam, że jeżeli w UK zarobisz na samozatrudnieniu 5 tys. zł miesięcznie, to zapłacisz zero podatku i tylko kilka funtów ubezpieczenia.
 
Jeżeli chcesz, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, jak naprawdę jest w Polsce i jak uciska się Polaków, proszę, udostępnij, ten artykuł na facebooku.